21-01-2015

Колектор конденсату на трубці відсосу картерних газів

Минулої зими нарвався на неприємність -- замерз конденсат в трубці відсосу картерних газів, повністю її закупоривши. Коли двигун запустився, тиском виплюнуло масляний щуп і забризкало маслом все під капотом і мене в добавок (відкрив капот, подивитися, що там цікавого). Всі 10 попередніх зим були вельми проблемними -- в найвідповідальніший момент двигун не запускався. Допомагало тільки чищення карба. Як правило, це відбувалося вночі, на вітрі і мінус 15 градусах. А драєння карба в такий умовах задоволення доставляє мало.

Цієї осені причепив на трубку відсосу картерних газів банку-відстійник. Кілька днів тому проводив профілактику карбюратору. Те, чого очікував, таки підтвердилося. Карбюратор сухий, немає намерзлої водно-масляної гидоти. Вся та гидота плавала в банці, сантиметри три набралося.

banka3

banka2

banka1

Трійник капроновий - якщо не помиляюся, десь в системі охолодження присутній. Принаймні, купив в тавромагазині. Всередину трійника туговато входить шланг відсосу картерних газів. Зверху все обмотав ізолентою. Поки тримається.

banka4

У кришці кавової банки прорізано отвір. Трійник залитий швидковисихаючою епоксидкою. Кришка притиснута сталевими скобами. Щоб раптом банка не загубилася.

Ціна питання -- банка найдешевшої розчинної кави -- 34 грн., плюс, не-пам'ятаю-скільки трійник, гривень 15 може.

ot7707@gmail.com


http://ole2002.tripod.com/ionizatorView My Stats